OKNA DRUTEX - RABAT 20 % - dotyczy systemów okiennych i tarasowych Iglo ENERGY
Okna, drzwi, bramy, rolety

Serwis


Wieloletnie doświadczenie, liczne certyfikaty i referencje czynią nas firmą profesjonalną i godną zaufania.

Wielu zadowolonych z naszych usług klientów poleca firmę Norden24.pl kolejnym, dzięki czemu bardzo duża część naszych prac to zlecenia „z polecenia”. Wykonaliśmy również szereg realizacji w firmach i instytucjach użyteczności publicznej.

Do ich wykonania zostaliśmy wybrani, przedstawiając najlepsze, konkurencyjne oferty w procedurach przetargowych.

Dzięki bardzo dużej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu serwisujemy stolarkę z drewna, PCV i aluminium wszystkich producentów obecnych na rynku. Wykonujemy wszystkie prace związane ze stolarką: naprawę, renowację, przeróbki, regulację, wymianę uszczelek, wymianę szyb, czyszczenie elementów nośnych, konserwację, zabezpieczanie, naprawę rolet zewnętrznych oraz montaż dodatkowego wyposażenia.

Realizujemy zlecenia montażu okien, drzwi, parapetów wewnętrznych i zewnętrznych.

Dzięki autoryzacji otrzymanej od wielu firm wykonujemy usługi serwisu stolarki okiennej i drzwiowej przy zachowaniu warunków gwarancji producenta.

Świadczymy usługi po zakończeniu budowy w zakresie przygotowania okien i drzwi do odbiorów inspektorskich, inwestorskich i lokatorskich.

Wykonujemy również zlecenia trudne i nietypowe, a na wszystkie nasze prace udzielamy gwarancji.

Naszym stałym klientom oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy.

Nasze usługi polecamy firmom, wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym, instytucjom użytku publicznego, firmom budowlanym i deweloperskim, producentom okien i drzwi oraz właścicielom i opiekunom obiektów zabytkowych.

Dobre okna i drzwi to bezpieczeństwo i wygoda dla każdego użytkownika budynku.

Warto zadbać, aby mimo upływającego czasu były w doskonałym stanie.

Brak konserwacji oraz często występujące uszkodzenia krawędzi, profili i okuć mogą stać się poważnym zagrożeniem dla poprawnego funkcjonowania okien i drzwi oraz dla bezpieczeństwa użytkowników.

Pamiętajmy więc o systematycznej konserwacji, aby przez kolejne lata okna i drzwi zapewniały nam i naszym bliskim komfort i bezpieczeństwo.

Firma Norden24.pl zapewnia Państwu zarówno wysoką jakość usług, jak i oszczędność dla Państwa portfeli, ponieważ regularna konserwacja przedłuży żywotność Waszych okien i drzwi nawet o kilka lat bez konieczności ich wymiany.

Gwarantujemy fachową pomoc, profesjonalną i przyjazną obsługę oraz wykonanie prac w terminie dogodnym dla naszych Klientów.

 

Obsługa na terenie Zabrza, Rudy Śląskiej, Gliwic, Świętochłowic, Bytomia, Chorzowa, Katowic.

Obsługa w dalszej odległości po omówieniu szczegółów telefonicznie.

 

Zagwarantuj sobie jakość, wybierz:

 

 

Masz pytania?

Telefon: 505-006-065
Adres biura: ul. Nocznickiego 23, 41-800 Zabrze
E-mail: biuro@norden24.pl