OKNA DRUTEX - RABAT 20 % - dotyczy systemów okiennych i tarasowych Iglo ENERGY
Okna, drzwi, bramy, rolety

Serwis


Wieloletnie doświadczenie, liczne certyfikaty i referencje czynią nas firmą profesjonalną i godną zaufania.

Wielu zadowolonych z naszych usług klientów poleca firmę Norden24.pl kolejnym, dzięki czemu bardzo duża część naszych prac to zlecenia „z polecenia”. Wykonaliśmy również szereg realizacji w firmach i instytucjach użyteczności publicznej.

Do ich wykonania zostaliśmy wybrani, przedstawiając najlepsze, konkurencyjne oferty w procedurach przetargowych.

Dzięki bardzo dużej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu serwisujemy stolarkę z drewna, PCV i aluminium wszystkich producentów obecnych na rynku. Wykonujemy wszystkie prace związane ze stolarką: naprawę, renowację, przeróbki, regulację, wymianę uszczelek, wymianę szyb, czyszczenie elementów nośnych, konserwację, zabezpieczanie, naprawę rolet zewnętrznych oraz montaż dodatkowego wyposażenia.

Realizujemy zlecenia montażu okien, drzwi, parapetów wewnętrznych i zewnętrznych.

Dzięki autoryzacji otrzymanej od wielu firm wykonujemy usługi serwisu stolarki okiennej i drzwiowej przy zachowaniu warunków gwarancji producenta.

Świadczymy usługi po zakończeniu budowy w zakresie przygotowania okien i drzwi do odbiorów inspektorskich, inwestorskich i lokatorskich.

Wykonujemy również zlecenia trudne i nietypowe, a na wszystkie nasze prace udzielamy gwarancji.

Naszym stałym klientom oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy.

Nasze usługi polecamy firmom, wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym, instytucjom użytku publicznego, firmom budowlanym i deweloperskim, producentom okien i drzwi oraz właścicielom i opiekunom obiektów zabytkowych.

Dobre okna i drzwi to bezpieczeństwo i wygoda dla każdego użytkownika budynku.

Warto zadbać, aby mimo upływającego czasu były w doskonałym stanie.

Brak konserwacji oraz często występujące uszkodzenia krawędzi, profili i okuć mogą stać się poważnym zagrożeniem dla poprawnego funkcjonowania okien i drzwi oraz dla bezpieczeństwa użytkowników.

Pamiętajmy więc o systematycznej konserwacji, aby przez kolejne lata okna i drzwi zapewniały nam i naszym bliskim komfort i bezpieczeństwo.

Firma Norden24.pl zapewnia Państwu zarówno wysoką jakość usług, jak i oszczędność dla Państwa portfeli, ponieważ regularna konserwacja przedłuży żywotność Waszych okien i drzwi nawet o kilka lat bez konieczności ich wymiany.

Gwarantujemy fachową pomoc, profesjonalną i przyjazną obsługę oraz wykonanie prac w terminie dogodnym dla naszych Klientów.

 

Obsługa na terenie Zabrza, Rudy Śląskiej, Gliwic, Świętochłowic, Bytomia, Chorzowa, Katowic.

Obsługa w dalszej odległości po omówieniu szczegółów telefonicznie.

 

Zagwarantuj sobie jakość, wybierz:

 

 

Masz pytania?

Telefon: 505-006-065
Adres biura: ul. Nocznickiego 23, 41-800 Zabrze
E-mail: biuro@norden24.pl

 

Aktualności


Promocja drzwi PORTA

Promocja drzwi PORTA

Do swojego najnowszego projektu wybierasz produkty PORTA? Potrzebujesz informacji technicznych, odpowiedzi na nurtujące pytania lub wzorników?

Czytaj więcej
Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Na IV kwartał br. zapowiedziana została zmiana w programie Ciepłe Mieszkanie. Podniesione zostaną kwoty dotacji, progi dochodowe, ale najważniejsza zmiana to ta, że z dotacji będą mogły wreszcie skorzystać małe wspólnoty mieszkaniowe, np. właściciele mieszkań w kamienicach i małych blokach.

Czytaj więcej
NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

PORTA stworzyła pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-autoryzacyjne dla monterów. To gwarancja profesjonalnie realizowanych usług.

Czytaj więcej