OKNA DRUTEX - RABAT 10% - dotyczy systemów okiennych i tarasowych Iglo ENERGY Promocja trwa do 23.04.2023
Okna, drzwi, bramy, rolety

Serwis


Wieloletnie doświadczenie, liczne certyfikaty i referencje czynią nas firmą profesjonalną i godną zaufania. Wielu zadowolonych z naszych usług klientów poleca firmę Norden24.pl kolejnym, dzięki czemu bardzo duża część naszych prac to zlecenia „z polecenia”. Wykonaliśmy również szereg realizacji w firmach i instytucjach użyteczności publicznej. Do ich wykonania zostaliśmy wybrani, przedstawiając najlepsze, konkurencyjne oferty w procedurach przetargowych.

 

Dzięki bardzo dużej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu serwisujemy stolarkę z drewna, PCV i aluminium wszystkich producentów obecnych na rynku. Wykonujemy wszystkie prace związane ze stolarką: naprawę, renowację, przeróbki, regulację, wymianę uszczelek, wymianę szyb, czyszczenie elementów nośnych, konserwację, zabezpieczanie, naprawę rolet zewnętrznych oraz montaż dodatkowego wyposażenia. Realizujemy zlecenia montażu okien, drzwi, parapetów wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Dzięki autoryzacji otrzymanej od wielu firm wykonujemy usługi serwisu stolarki okiennej i drzwiowej przy zachowaniu warunków gwarancji producenta.

 

Świadczymy usługi po zakończeniu budowy w zakresie przygotowania okien i drzwi do odbiorów inspektorskich, inwestorskich i lokatorskich.

 

Wykonujemy również zlecenia trudne i nietypowe, a na wszystkie nasze prace udzielamy gwarancji.

 

Naszym stałym klientom oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy. Nasze usługi polecamy firmom, wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym, instytucjom użytku publicznego, firmom budowlanym i deweloperskim, producentom okien i drzwi oraz właścicielom i opiekunom obiektów zabytkowych.

 

Dobre okna i drzwi to bezpieczeństwo i wygoda dla każdego użytkownika budynku. Warto zadbać, aby mimo upływającego czasu były w doskonałym stanie. Brak konserwacji oraz często występujące uszkodzenia krawędzi, profili i okuć mogą stać się poważnym zagrożeniem dla poprawnego funkcjonowania okien i drzwi oraz dla bezpieczeństwa użytkowników. Pamiętajmy więc o systematycznej konserwacji, aby przez kolejne lata okna i drzwi zapewniały nam i naszym bliskim komfort i bezpieczeństwo. Firma Norden24.pl zapewnia Państwu zarówno wysoką jakość usług, jak i oszczędność dla Państwa portfeli, ponieważ regularna konserwacja przedłuży żywotność Waszych okien i drzwi nawet o kilka lat bez konieczności ich wymiany. Gwarantujemy fachową pomoc, profesjonalną i przyjazną obsługę oraz wykonanie prac w terminie dogodnym dla naszych Klientów.

 

Wykonujemy zlecenia zarówno w Zabrzu, jak i w miastach ościennych.

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności


Tour de Pologne UCI World Tour

Tour de Pologne UCI World Tour

Jubileuszowy 80 Tour de Pologne UCI World Tour

Czytaj więcej
Drzwi aluminiowe DRUTEX MB-79N SI+ ( RABAT - 30%)

Drzwi aluminiowe DRUTEX MB-79N SI+ ( RABAT - 30%)

Drzwi aluminiowe nowej generacji spełniają wymagania izolacyjności akustycznej i termicznej

Czytaj więcej