OKNA DRUTEX - RABAT 20 % - dotyczy systemów okiennych i tarasowych Iglo ENERGY
Okna, drzwi, bramy, rolety

Dotacje na okna


Oszczędzanie energii i troska o środowisko są dzisiaj priorytetowymi kwestiami dla wielu osób. Dobre wieści dla właścicieli domów i mieszkań to możliwość uzyskania dotacji na termomodernizację w ramach programu "Czyste Powietrze". Program ten oferuje wsparcie finansowe dla osób, które chcą poprawić efektywność energetyczną swoich budynków, a tym samym przyczynić się do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji i poprawy jakości powietrza. 

Program "Czyste Powietrze"

Program "Czyste Powietrze" jest inicjatywą rządu, która ma na celu poprawę efektywności energetycznej polskich budynków oraz redukcję emisji gazów cieplarnianych. Głównym celem programu jest termomodernizacja budynków, czyli wprowadzenie zmian, które przyczynią się do ograniczenia strat energii cieplnej. Dzięki temu nie tylko obniżamy rachunki za ogrzewanie, ale także dbamy o środowisko naturalne.

Dotacje na termomodernizację

W ramach programu "Czyste Powietrze" możliwe jest uzyskanie dotacji na termomodernizację dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Dotacje mogą pokrywać nawet do 100% kosztów inwestycji. Jednym z najważniejszych aspektów programu jest wymiana starych, nieszczelnych okien i drzwi na nowoczesne, energooszczędne odpowiedniki. Poniżej prezentujemy maksymalne dotacje dla wybranych kategorii w programie "Czyste Powietrze".

Dotacja na wymianę okien

Dzięki programowi "Czyste Powietrze" istnieje możliwość uzyskania dotacji na wymianę okien. Nowoczesne okna energooszczędne posiadają odpowiednie parametry termiczne, które minimalizują straty energii cieplnej z budynku. W rezultacie, zmniejsza się zużycie energii potrzebnej do ogrzewania pomieszczeń, co przekłada się na niższe rachunki za energię. Dotacja na wymianę okien może znacząco obniżyć koszty inwestycji, dlatego warto z niej skorzystać.

Dotacja na wymianę drzwi

W ramach programu "Czyste Powietrze" można również otrzymać dotację na wymianę drzwi. Stare, nieszczelne drzwi są częstym źródłem strat ciepła, co prowadzi do niepotrzebnego zużycia energii. Nowoczesne drzwi energooszczędne zapewniają doskonałą izolację termiczną, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania i większy komfort użytkowania. Dotacja na wymianę drzwi może znacząco pomóc w pokryciu kosztów inwestycji i zachęcić do podjęcia działań w kierunku termomodernizacji.

DotacjaNaOkna.pl - Twoje wsparcie w uzyskaniu dotacji

Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy w procesie ubiegania się o dotację na wymianę okien i drzwi. DotacjeNaOkna.pl to platforma internetowa, która specjalizuje się w udzielaniu wsparcia klientom zainteresowanym programem "Czyste Powietrze". Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy, możesz skutecznie złożyć wniosek o dotację i uprościć cały proces. DotacjaNaOkna.pl oferuje kompleksowe doradztwo, pomaga w przygotowaniu dokumentacji oraz dba o to, abyś otrzymał jak najwyższą dotację na wymianę okien i drzwi. Norden24 jest certyfikowanym doradcą DotacjeNaOkna.pl. W naszym salonie uzyskają Państwo wszystkie niezbędne informacje oraz pomożemy w uzyskaniu dotacji.

Koalicja Termomodernizacji - dla świadomych inwestorów

Jeśli szukasz dodatkowych informacji na temat termomodernizacji i programu "Czyste Powietrze", warto zapoznać się z działalnością Koalicji Termomodernizacji. Jest to organizacja, która skupia ekspertów z różnych dziedzin związanych z energetyką budynkową. Działania Koalicji mają na celu edukację i informowanie społeczeństwa na temat korzyści wynikających z termomodernizacji oraz promowanie programu "Czyste Powietrze" jako skutecznego narzędzia do poprawy efektywności energetycznej budynków.

Powtórzymy to raz jeszcze. Program "Czyste Powietrze" to doskonała okazja dla właścicieli domów i mieszkań do termomodernizacji. Dotacje na wymianę okien i drzwi mogą znacząco obniżyć koszty inwestycji oraz, co być może nawet ważniejsze, znacząco przyczynić się do oszczędności energii, zmniejszeniu rachunków za ogrzewanie a także poprawy jakości powietrza. Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na Państwa pytania, pomożemy w uzyskaniu dotacji.

 

Pliki do pobrania