OKNA DRUTEX - RABAT 20 % - dotyczy systemów okiennych i tarasowych Iglo ENERGY
Okna, drzwi, bramy, rolety

Oferta

Markizy


 

Markizy to idealne rozwiązanie zapewniające spokojny wypoczynek na tarasie lub balkonie. Wysoka jakość markiz firmy MOL spowodowała, że jest to nasz główny producent, a klienci zawsze są zadowoleni. Tkaniny najwyższej jakości zapewniają wysoki komfort.

Wykonane z wysokiej jakości akrylowej tkaniny markizy tarasowe sprawiają że wypoczynek na tarasie czy balkonie staje się prawdziwa przyjemnością. Bez konieczności chowania się w domu czy altanie mogą Państwo korzystać ze świeżego powietrza a jednocześnie ochronić się przed upałem w cieniu markizy lub podziwiać tęcze podczas deszczu. markizy oferowane przez nas wykonane są z impregnowanego materiału stanowiąc tym samym skuteczna ochronę przed deszczem.

W naszej ofercie posiadamy takaże markizy sterowane automatycznie. Zapewnia to Państwu wygodę ich rozkładania. Ponadto nowoczesny system zabezpieczeń automatycznie zwinie markizę jeśli będzie wiał zbyt silny wiatr. Dzięki temu unikają państwo konieczności wychodzenia z domu w brzydka pogodę.

 

Zagwarantuj sobie jakość, wybierz:

 

 

Masz pytania?

Telefon: 505-006-065
Adres biura: ul. Nocznickiego 23, 41-800 Zabrze
E-mail: biuro@norden24.pl

Aktualności


Promocja drzwi PORTA

Promocja drzwi PORTA

Do swojego najnowszego projektu wybierasz produkty PORTA? Potrzebujesz informacji technicznych, odpowiedzi na nurtujące pytania lub wzorników?

Czytaj więcej
Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Na IV kwartał br. zapowiedziana została zmiana w programie Ciepłe Mieszkanie. Podniesione zostaną kwoty dotacji, progi dochodowe, ale najważniejsza zmiana to ta, że z dotacji będą mogły wreszcie skorzystać małe wspólnoty mieszkaniowe, np. właściciele mieszkań w kamienicach i małych blokach.

Czytaj więcej
NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

PORTA stworzyła pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-autoryzacyjne dla monterów. To gwarancja profesjonalnie realizowanych usług.

Czytaj więcej