OKNA DRUTEX - RABAT 10 % - dotyczy systemów okiennych i tarasowych Iglo ENERGY
Okna, drzwi, bramy, rolety

Promocje


Skorzystaj z programu Czyste Powietrze i obniż rachunki za ogrzewanie.

Wymiana stolarki okienno-drzwiowej nigdy nie była prostsza. Już dziś możesz przystąpić do programu Czyste Powietrze i cieszyć się z energooszczędnych okien i drzwi.

Dotacja:

do 66 000 zł w podstawowym poziomie dofinansowania dla:

1) beneficjentów, którzy są właścicielami/współwłaścicielami budynków mieszkalnych jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą, o dochodzie rocznym nieprzekraczającym kwoty 135 000 zł.
Więcej informacji: https://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze/#czesc-1

do 99 000 zł w podwyższonym poziomie dofinansowania dla:

1) beneficjentów, którzy są właścicielami/współwłaścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą,

2) beneficjentów, których przeciętny miesięczny dochód na jednego członka ich gospodarstwa domowego nie przekracza kwoty:

a) 1894 zł w gospodarstwie wieloosobowym,
b) 2651 zł w gospodarstwie jednoosobowym.
 Więcej informacji: https://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze/#czesc-2

do 135 000 zł w najwyższym poziomie dofinansowania dla:

1) beneficjentów, którzy są właścicielami/współwłaścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą;

2) beneficjentów, których przeciętny miesięczny dochód na jednego członka jej gospodarstwa domowego nie przekracza kwoty:

a) 1090 zł w gospodarstwie wieloosobowym,
b) 1526 zł w gospodarstwie jednoosobowym.

Aktualności


Promocja drzwi PORTA

Promocja drzwi PORTA

Do swojego najnowszego projektu wybierasz produkty PORTA? Potrzebujesz informacji technicznych, odpowiedzi na nurtujące pytania lub wzorników?

Czytaj więcej
Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Na IV kwartał br. zapowiedziana została zmiana w programie Ciepłe Mieszkanie. Podniesione zostaną kwoty dotacji, progi dochodowe, ale najważniejsza zmiana to ta, że z dotacji będą mogły wreszcie skorzystać małe wspólnoty mieszkaniowe, np. właściciele mieszkań w kamienicach i małych blokach.

Czytaj więcej
NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

PORTA stworzyła pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-autoryzacyjne dla monterów. To gwarancja profesjonalnie realizowanych usług.

Czytaj więcej