OKNA DRUTEX - RABAT 20 % - dotyczy systemów okiennych i tarasowych Iglo ENERGY
Okna, drzwi, bramy, rolety

Oferta

Okna Drutex

Okucia MACO MULTI-MATIC KS


Okna DRUTEX wyposażone są w najnowocześniejsze na rynku okucia MACO MULTI MATIC KS, które zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa, ambitny wygląd, funkcjonalność przez wiele lat oraz oszczędność energii i szczelność.

 

 

Okna DRUTEX wyposażone są w najnowocześniejsze na rynku okucia MACO MULTI MATIC KS, które zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa związany z osadzeniem czopów  utrudniających  włamanie na całym obwodzie okna oraz idealną stabilnością wynikającą z zastosowania wysokiej jakości materiałów.

Dzięki zastosowaniu nowych okuć ochrona przed włamaniem jest zagwarantowana w krytycznym punkcie okna, również w pozycji uchylnej. Zastosowanie innowacyjnego  okucia wpływa również na poprawę  płynności w obsłudze i użytkowaniu okna, wynikającą z bezstopniowej regulacji wysokości podnośnika skrzydła.  Jego praca nie jest regulowana już ząbkami, dzięki czemu nie mamy do czynienia z przeskokami, a działanie jest całkowicie płynne.

Okucia MACO MUTLI MATIC KS to nowy wymiar bezpieczeństwa w oknach!
 
Ze względu na rodzaj zastosowanego okucia wyróżnia się:

- okna z funkcją U (uchyłu) – okna wyposażone w okucia umożliwiające uchył dostępne są również, na życzenie Klienta, w wersji  wyposażonej w  dodatkowy zaczep antywyważeniowy,

- okna z funkcją R (rozwierną) - poza swoją standardową funkcją rozwierności ułatwiają też domykanie skrzydła,  dzięki posiadaniu podnośnika skrzydła,  co z kolei wpływa stanowczo na komfort użytkowania. Okucie wyposażone jestw standardzie w jeden zaczep atywyważeniowy, a ponadto posiada pełną regulację w trzech płaszczyznach, co powala na prawidłowe ustawienie skrzydła. Regulacja zaczepów umożliwia ustawienie docisku skrzydła do ramy,

- okna z funkcją RU (uchylno-rozwierną) - okna uchylno-rozwierne  wyposażone są w najnowsze rozwiązanie, a mianowicie mikrowentylację w rozwórce, która rozszczelnia okno od 10 do 13 mm, dzięki czemu zyskujemy szybszą wymianę powietrza; podnośnik skrzydła ułatwiający domykanie skrzydła, blokadę błędnego położenia klamki, dzięki której skrzydło okna nie wyczepia się z okucia, co wpływa stanowczo na komfort użytkowania, 1 zaczep antywyważeniowy ograniczający możliwość wyważenia uchylonego okna z zewnątrz. Regulacja zaczepów umożliwia ustawienie docisku skrzydła do ramy.

AMBITNY WYGLĄD

Badania dowodzą, że klienci coraz więcej uwagi przywiązują do wyglądu okien. Proponujemy Państwu nowy wzór kuć okiennych wraz z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami.

FUNKCJONALNOŚĆ PRZEZ WIELE LAT

Jakość i funkcjonalność stoją na pierwszym miejscu wśród wymagań klientów.

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I SZCZELNOŚĆ

Szczelność okna jest warunkiem oszczędności energii. Klient może świadomie decydować o sposobie wentylacji pomieszczeń.

ZABEZPIECZENIE PRZECIW NIEPROSZONYM GOŚCIOM

Okucia utrudniające włamania są wciąż mało znane konsumentom. MACO MULTI MATIC oferuje zaawansowane systemy zabezpieczeń w różnych wariantach.