OKNA DRUTEX - RABAT 10 % - dotyczy systemów okiennych i tarasowych Iglo ENERGY
Okna, drzwi, bramy, rolety

Oferta

Moskitiery

Moskitiery rolowane pionowe


Pionowa moskitiera rolowana montowana jest na zewnątrz okna i działa tak samo jak klasyczna roleta materiałowa. Jest odporna na warunki atmosferyczne, nie ogranicza widoczności w świetle okiennym i co równie ważne nie przeszkadza w użytkowaniu okien oraz wewnętrznych i zewnętrznych osłon okiennych. Aluminiowa konstrukcja zapewnia stabilność i wytrzymałość podczas użytkowania, a dopasowane systemy moskitier - spokojny i niezakłócony wypoczynek!

( )

Cechy moskitiery pionowej rolowanej:
 

Gdy potrzebujesz zabezpieczyć wnętrze przed owadami, rozwijasz moskitierę a następnie blokujesz ją za pomocą listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicach.

Po zwolnieniu osłony z uchwytów, siatka automatycznie chowa się w kasecie. W ten sposób szybko skorzystasz z moskitiery na okno, zawsze gdy tego potrzebujesz!

Po złożeniu siatka nawijana jest na wałek, a następnie chowana w estetycznej kasecie, która wyposażona jest w prowadnice. 

Aktualności


Promocja drzwi PORTA

Promocja drzwi PORTA

Do swojego najnowszego projektu wybierasz produkty PORTA? Potrzebujesz informacji technicznych, odpowiedzi na nurtujące pytania lub wzorników?

Czytaj więcej
Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Na IV kwartał br. zapowiedziana została zmiana w programie Ciepłe Mieszkanie. Podniesione zostaną kwoty dotacji, progi dochodowe, ale najważniejsza zmiana to ta, że z dotacji będą mogły wreszcie skorzystać małe wspólnoty mieszkaniowe, np. właściciele mieszkań w kamienicach i małych blokach.

Czytaj więcej
NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

PORTA stworzyła pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-autoryzacyjne dla monterów. To gwarancja profesjonalnie realizowanych usług.

Czytaj więcej