OKNA DRUTEX - RABAT 10 % - dotyczy systemów okiennych i tarasowych Iglo ENERGY
Okna, drzwi, bramy, rolety

Oferta

Moskitiery

Moskitiery plisowane


Moskitiery plisowane doskonale sprawdzają się w miejscach, w których stosowane są duże przeszklone drzwi, takich jak wyjścia na patio i tarasy.

Niewątpliwą zaletą moskitiery plisowanej jest brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery oraz brak dolnej prowadnicy. Takie rozwiązanie usuwa przeszkodę, np. dla osób starszych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Cechy moskitiery plisowanej ANWIS:

Modułowa budowa moskitiery plisowanej pozwala ją składać w system jedno lub dwuskrzydłowy.

Plisowana siatka po złożeniu całkowicie chowa się w profilu aluminiowym. Tym samym zajmuje niewielką ilość miejsca po jej zsunięciu.

Moskitiera plisowana to dobre rozwiązanie do dużych przeszkleń, choć może również okazać się doskonałym rozwiązaniem w przypadku tarasów lub balkonów o małej powierzchni.

Z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym minimalizm oraz stylowe i eleganckie rozwiązania.

Zobacz nagranie - MOSKITIERA PLISOWANA

Aktualności


Promocja drzwi PORTA

Promocja drzwi PORTA

Do swojego najnowszego projektu wybierasz produkty PORTA? Potrzebujesz informacji technicznych, odpowiedzi na nurtujące pytania lub wzorników?

Czytaj więcej
Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Na IV kwartał br. zapowiedziana została zmiana w programie Ciepłe Mieszkanie. Podniesione zostaną kwoty dotacji, progi dochodowe, ale najważniejsza zmiana to ta, że z dotacji będą mogły wreszcie skorzystać małe wspólnoty mieszkaniowe, np. właściciele mieszkań w kamienicach i małych blokach.

Czytaj więcej
NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

PORTA stworzyła pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-autoryzacyjne dla monterów. To gwarancja profesjonalnie realizowanych usług.

Czytaj więcej