OKNA DRUTEX - RABAT 10 % - dotyczy systemów okiennych i tarasowych Iglo ENERGY
Okna, drzwi, bramy, rolety

Oferta

Moskitiery

Do okien dachowych


Moskitiera okienna rolowana z hamulcem to idealne rozwiązanie do okien dachowych. Moskitiera pozwala na na otwieranie okna, a zarazem nie dopuszcza owadów do środka.
 
Moskitiera okienna rolowana z hamulcem jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania przy oknach dachowych. Moskitiera może być montowana we wnęce okiennej lub na wnęce okiennej. Pozwala ona na zaciągnięcie lub zwinięcie moskitiery w dowolnym czasie. Belka dolna może być zatrzymana w dowolnym położeniu.
 
 
Aktualności


Promocja drzwi PORTA

Promocja drzwi PORTA

Do swojego najnowszego projektu wybierasz produkty PORTA? Potrzebujesz informacji technicznych, odpowiedzi na nurtujące pytania lub wzorników?

Czytaj więcej
Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Na IV kwartał br. zapowiedziana została zmiana w programie Ciepłe Mieszkanie. Podniesione zostaną kwoty dotacji, progi dochodowe, ale najważniejsza zmiana to ta, że z dotacji będą mogły wreszcie skorzystać małe wspólnoty mieszkaniowe, np. właściciele mieszkań w kamienicach i małych blokach.

Czytaj więcej
NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

PORTA stworzyła pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-autoryzacyjne dla monterów. To gwarancja profesjonalnie realizowanych usług.

Czytaj więcej