OKNA DRUTEX - RABAT 20 % - dotyczy systemów okiennych i tarasowych Iglo ENERGY
Okna, drzwi, bramy, rolety

Oferta

Drzwi

Drzwi PORTA


Odpowiednio dobrane do stylu domu lub mieszkania drzwi wewnętrzne nie tylko oddzielają od siebie poszczególne pomieszczenia i zapewniają większą prywatność mieszkańcom, ale także sprawiają, że przestrzeń nabiera zupełnie nowego, wyjątkowego wyrazu.

PORTA

To gwarancja jakości, trwałości i doskonałej obsługi. PORTA oferuje pomoc specjalistów na każdym etapie zamówienia – od wyboru drzwi po montaż. Zaufaj 30 letniemu doświadczeniu!

 


Ekspozycja PORTA montowana oraz demontowana przez firmę NORDEN24 na zlecenie firmy PORTA

 

SZEROKA OFERTA

Szeroka oferta produktów PORTA jest gwarancją że każdy znajdzie coś dla siebie. Jako Autoryzowana Grupa Montażowa każde drzwi zamontujemy tak, aby służyły Ci przez lata. Co więcej, w PORTA masz realny wpływ na wygląd produktu – zaczynając od klamki, a kończąc na listwach przypodłogowych dopasowanych do Twoich drzwi.

 

DOŚWIADCZENIE

30 lat doświadczenia firmy Drzwi PORTA to najwyższa jakość i bezpieczeństwo, co potwierdzają certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej. Tak wysoki standard w połączeniu z naszym doświadczeniem sprawiają, że możesz czuć się bezpiecznie.

 

OBSŁUGA KLIENTA

PORTA posiada rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo zakupów swoich produktów: Program Ochrony Kupujących i Autoryzowana Sieć Monterów.

 

 

Norden24 - Certyfikowani Monterzy, Autoryzowana Grupa Montażowa

 

AKADEMIA DOBREGO MONTAŻU PORTA

PORTA stworzyła pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-autoryzacyjne dla monterów. To miejsce wymiany doświadczeń, doskonalenia umiejętności i certyfikacji autoryzowanych monterów drzwi PORTA. Dzięki niemu dajemy Ci pewność profesjonalnego wykonania usługi.

 

NIŻSZA CENA

Montaż wykonany przez certyfikowanego fachowca oznaczonego symbolem Akademii Dobrego Montażu zapewnia Ci niższą cenę (VAT 8%) zamówienia!

 

SPECJALIŚCI

Norden24 to certyfikowani monterzy PORTA z wieloletnim doświadczeniem

POBIERZ KATALOG DRZWI PORTA 2023