OKNA DRUTEX - RABAT 10 % - dotyczy systemów okiennych i tarasowych Iglo ENERGY
Okna, drzwi, bramy, rolety

Oferta

Drzwi

Drzwi PORTA


Odpowiednio dobrane do stylu domu lub mieszkania drzwi wewnętrzne nie tylko oddzielają od siebie poszczególne pomieszczenia i zapewniają większą prywatność mieszkańcom, ale także sprawiają, że przestrzeń nabiera zupełnie nowego, wyjątkowego wyrazu.

PORTA

To gwarancja jakości, trwałości i doskonałej obsługi. PORTA oferuje pomoc specjalistów na każdym etapie zamówienia – od wyboru drzwi po montaż. Zaufaj 30 letniemu doświadczeniu!

 


Ekspozycja PORTA montowana oraz demontowana przez firmę NORDEN24 na zlecenie firmy PORTA

 

SZEROKA OFERTA

Szeroka oferta produktów PORTA jest gwarancją że każdy znajdzie coś dla siebie. Jako Autoryzowana Grupa Montażowa każde drzwi zamontujemy tak, aby służyły Ci przez lata. Co więcej, w PORTA masz realny wpływ na wygląd produktu – zaczynając od klamki, a kończąc na listwach przypodłogowych dopasowanych do Twoich drzwi.

 

DOŚWIADCZENIE

30 lat doświadczenia firmy Drzwi PORTA to najwyższa jakość i bezpieczeństwo, co potwierdzają certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej. Tak wysoki standard w połączeniu z naszym doświadczeniem sprawiają, że możesz czuć się bezpiecznie.

 

OBSŁUGA KLIENTA

PORTA posiada rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo zakupów swoich produktów: Program Ochrony Kupujących i Autoryzowana Sieć Monterów.

 

 

Norden24 - Certyfikowani Monterzy, Autoryzowana Grupa Montażowa

 

AKADEMIA DOBREGO MONTAŻU PORTA

PORTA stworzyła pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-autoryzacyjne dla monterów. To miejsce wymiany doświadczeń, doskonalenia umiejętności i certyfikacji autoryzowanych monterów drzwi PORTA. Dzięki niemu dajemy Ci pewność profesjonalnego wykonania usługi.

 

NIŻSZA CENA

Montaż wykonany przez certyfikowanego fachowca oznaczonego symbolem Akademii Dobrego Montażu zapewnia Ci niższą cenę (VAT 8%) zamówienia!

 

SPECJALIŚCI

Norden24 to certyfikowani monterzy PORTA z wieloletnim doświadczeniem

POBIERZ KATALOG DRZWI PORTA 2023

 

 

Aktualności


Promocja drzwi PORTA

Promocja drzwi PORTA

Do swojego najnowszego projektu wybierasz produkty PORTA? Potrzebujesz informacji technicznych, odpowiedzi na nurtujące pytania lub wzorników?

Czytaj więcej
Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Na IV kwartał br. zapowiedziana została zmiana w programie Ciepłe Mieszkanie. Podniesione zostaną kwoty dotacji, progi dochodowe, ale najważniejsza zmiana to ta, że z dotacji będą mogły wreszcie skorzystać małe wspólnoty mieszkaniowe, np. właściciele mieszkań w kamienicach i małych blokach.

Czytaj więcej
NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

PORTA stworzyła pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-autoryzacyjne dla monterów. To gwarancja profesjonalnie realizowanych usług.

Czytaj więcej