OKNA DRUTEX - RABAT 10 % - dotyczy systemów okiennych i tarasowych Iglo ENERGY
Okna, drzwi, bramy, rolety

Oferta

Bramy

Bramy rolowane


Bramy rolowane to rozwiązanie, które będzie świetnym produktem w wielu miejscach. Sprawdź naszą ofertę bram rolowanych mari KIRSPOL m.in. pierwszą na rynku przemysłową bramę rolowana ze sprężynowym wyrównaniem ciężaru Spring Balance.
Firma Norden24 poszerzyła swoją ofertę bram rolowanych o kolejną konstrukcję przeznaczoną do zastosowania w przemyśle. Przemysłowa brama rolowana SB to jedyna na rynku tego typu brama, w której zastosowano solidny mechanizm sprężyn naciągowych. Zrównoważenie ciężaru pozwala na montaż bardziej ekonomicznych napędów, a nawet na ręczną obsługę bramy.

Zasada działania sprężyn naciągowych jest podobna do tej, którą wykorzystano w bramach segmentowych: sprężyny przenoszą siłę przez liny i bębny linowe na wał nawijający w kierunku przeciwnym do działania ciężaru pancerza bramy. Taka konstrukcja umożliwia lekką i łatwą eksploatację za pomocą łańcucha ręcznego, co jest szczególnie dobrym i ekonomicznym rozwiązaniem przy rzadko używanych bramach. Bramę można wyposażyć w różne pancerze: zarówno nieocieplane HR 120 A i HR 120 aero, jak i wypełniane pianką poliuretanową profile Decotherm A i Decotherm S.
Aktualności


Promocja drzwi PORTA

Promocja drzwi PORTA

Do swojego najnowszego projektu wybierasz produkty PORTA? Potrzebujesz informacji technicznych, odpowiedzi na nurtujące pytania lub wzorników?

Czytaj więcej
Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Dotacje dla wspólnot mieszkaniowych

Na IV kwartał br. zapowiedziana została zmiana w programie Ciepłe Mieszkanie. Podniesione zostaną kwoty dotacji, progi dochodowe, ale najważniejsza zmiana to ta, że z dotacji będą mogły wreszcie skorzystać małe wspólnoty mieszkaniowe, np. właściciele mieszkań w kamienicach i małych blokach.

Czytaj więcej
NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

NORDEN 24 ***** autoryzowaną grupą montażową drzwi PORTA

PORTA stworzyła pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-autoryzacyjne dla monterów. To gwarancja profesjonalnie realizowanych usług.

Czytaj więcej